Vorlová - Vlčková Zdeňka (Velké Meziříčí 1872 - 1954 Praha)
Krajina, signováno a datováno vlevo dole Z. Vorlová 1940, olej/plátno, 67 x 104 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Tischlampe mit Nelkendekor, Muller Fréres, Luneville, um 1920
- Achtkantdiamant Anhänger mit geschnittenem Labradorit
- Moritz Müller II
- PKW "Audi A4 Avant 2,0 TDI Quattro Sport DPF S-Tronic",